Savaşçı Dizisi’nin Çiğdem Teğmen’i Gaye Turgut Evin kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Dizinin dün akşam yayınlanan yeni ve son bölümü sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi. Çiğdem Teğmen karakterinin Suriye görevi için peçe takarak sahaya inmesinin ardından dizinin sevenleri güzel oyuncuyu Türkiye gündeminde üst sıralara yükselttiler. İşte Gaye Turgut Evin kimdir? Kaç yaşında ve nereli? sorularının yanıtı...

Savaşçı Dizisi’nin Çiğdem Teğmen’i Gaye Turgut Evin kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Savaşçı Dizisi’nin Çiğdem Teğmen’i Gaye Turgut Evin kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Bu soruların sorulma nedeni ise dün akşam yayınlanan Savaşçı Dizisi. Çiğdem Teğmen’in vurulma sahnesi ise milyonları ekran başına kilitledi.

gayeturgutevin3

“ÇİĞDEMLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ”

Sosyal medyada Gaye Turgut Evin’in canlandırdığı Çiğdem Teğmen karakterinin vurulma sahnesinin ardından “Çiğdem’ler ölmez, vatan bölünmez.” şeklinde yüzlerce tweet atıldı. Çiğdem Teğmen’in dün akşam yayınlanan Savaşçı Dizisi’ndeki vurulma sahnesi ise milyonları ekrana kilitledi.

gayeturgutevin1

Ünlü oyuncu, pazar akşamının en çok konuşulan isimlerinden birisi oldu.

27. bölümde neler olacak? Savaşçı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Savaşçı 26. son bölüm izle! İlginizi Çekebilir 27. bölümde neler olacak? Savaşçı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Savaşçı 26. son bölüm izle!