Savaşçı yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 26. bölümde neler olacak? Savaşçı 25. son bölüm izle!

Savaşçı dizisi 25. son bölümünde hareketli sahnelerin ardından yeni bölüm fragmanı bekleniyor. İzleyiciler Son bölümde yaşanan heyecanlı dakikaların ardından Savaşçı 26. yeni bölüm fragmanı yayınandı mı Google üzerinden araştırıyor. Son bölümde Pia’nın restoranına gelen Kırlangıç Paşa’nın Albay Kopuz’la ilgili söylediği bir söz Pia’nın dikkatinden kaçmaz. Savaşçı 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte son bölümde yaşananlar ve tüm ayrıntılar...

Savaşçı yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 26. bölümde neler olacak? Savaşçı 25. son bölüm izle!

Nefes kesen son bölümün ardından Savaşçı yeni bölüm fragmanını izleyiciler sabırsızlıkla bekliyor. Fox TV Savaşçı 26. yeni bölüm fragmanını ne zaman paylaşacak? Son bölümde Yüzbaşı Kağan ve Yüzbaşı Haydar'ı Temo'nun elinden kurtarmak için harekete geçen Albay Kopuz, bölgeden gelen her istihbaratı değerlendirir. Peki 26. bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından paylaşıldı mı? Savaşçı yeni bölümde neler olacak?

SON BÖLÜM ÖZETİ

Yüzbaşı Kağan ve Yüzbaşı Haydar'ı Temo'nun elinden kurtarmak için harekete geçen Albay Kopuz, bölgeden gelen her istihbaratı değerlendirir. Kağan ve Yörük Haydar ise gördükleri işkencelere rağmen ayakta kalmayı başarırlar. Bu arada Temo'ya yapılan beklenmedik bir teklif, Haydar ve Kağan'ın akibetini belirleyecek ve bu “İki Deli Kurt” yaşamla ölüm arasındaki ince çizgide yine sırt sırta savaşacaktır. Kopuz Albay ve Kılıç Timi buldukları bir ipucuyla, hızla Kağan ve Haydar'a ulaşmaya çalışırken, zamana karşı yarışırlar.

SAVAŞÇI 25. BÖLÜM İZLE!

Pia'nın restoranına gelen Kırlangıç Paşa'nın Albay Kopuz'la ilgili söylediği bir söz Pia'nın dikkatinden kaçmaz. Diğer tarafta ise bohça hazırlayan Selver, Hatice ve Yıldız birlikte Aslı'ya gider. Bohçaya herkesten çok yorum yapan Kubilay, yine Aslı'yı çileden çıkarmayı başarır…

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

 

SAVAŞÇI 26. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Hakan Dinçkol, Alican Albayrak ve Uğur Biçer'in yer aldığı yeni dizi “Savaşçı” her pazar FOX TV’de.