Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Savcılıktan İbrahim Erkal kararı
Savcılıktan İbrahim Erkal kararı
Aracının başında baygın halde bulunduğu 12 Nisan'dan itibaren yoğun bakımda bulunan İbrahim Erkal hakkında savcılık harekete geçti.
Magazin 18 Nisan 2017 - 08:31

Erkal’ın hastaneye kaldırıldığı sırada kulağının arkasındaki yırtık uzun süre konuşulmuştu. Otoparkında baygın halde bulunan ve hakkında beyin kanaması tanısı konan şarkıcı İbrahim Erkal’ın hastaneye kaldırılmasıyla ilgili soruşturma açıldı.

ŞÜPHELİ KİMSE YOK

Kaldığı sitenin güvenlik görevlileri tarafından bilinci kapalı bir şekilde bulunan İbrahim Erkal’ın durumuna ilişkin olarak, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca ‘taksirle bir kişinin yaralanmasına neden olma’ suçundan soruşturma açıldı. Soruşturma kapsamında, Erkal’ın baygın bulunduğu otoparkın güvenlik kameraları görüntülerinin tespit edilmesine ilişkin çalışma yapıldığı öğrenildi. Soruşturma kapsamında şüpheli konumunda ya da gözaltında bulunan herhangi bir şahsın olmadığı belirtildi.

KARDEŞİ DUA İSTEDİ

İbrahim Erkal’ın kardeşi Abdullah Erkal, İbrahim Erkal'ın sağlık durumunda iyi ya da kötü yönde bir gelişme olmadığını söyleyerek Türk halkından dua isteğinde bulundu. Abdullah Erkal şunları söyledi: “Ağabeyin şu an yoğun bakımda uyutuluyor, Türkiye halkından dua bekliyoruz… Şu anda sadece bunları demekle yetiniyorum. İkinci bir ameliyat bilgisi gelmedi. Sadece uyutuluyor! Beynindeki ödemde, ne bir ilerleme ne de bir gerileme olduğu yönünde haber verildi. Tüm Türkiye'den dua bekliyoruz.”