Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Scarlett Johansson bu yüzden boşanmış
Scarlett Johansson bu yüzden boşanmış
Scarlett Johansson, eski eşi Ryan Reynolds'la hakkında ilk kez konuştu.
Magazin 17 Nisan 2016 - 10:10

Dünyanı en seksi ve başarılı aktristlerinden biri olan 31  yaşındaki Scarlett Johansson, Ryan Reynolds hakkında konuştu. Cosmopolitan dergisinin mayıs sayısına kapak olan Johansson, Reynolds’la olan evliliğinin yürümeme sebebi olarak iki oyuncu arasında yaşanan rekabet hissini ve Reynolds’ın kendisini onun yanında güvensiz hissettiğini gösterdi.

Scarlett Johansson Foto: Cosmopolitan

“İki oyuncunun aynı çatı altında yaşaması birbirlerine karşı büyük bir meydan okuma gibi. Taraflardan biri daha başarılı olursa bu diğeri için büyük bir problem oluyor. Sürekli yarışmaya başlıyorsunuz. Bu da evliliği yıpratıyor.” şeklinde konuşan Johansson 3 yıl süren evliliği ile ilgili olarak daha önce şöyle söylemiştii:  “Oyunculuk çok tuhaf bir dünya. Her şey pamuk ipliğine bağlı. Bu dünyada her zaman sizden daha başarılı olan birisi var. Daha başarılı olanlar dışlanır. Çünkü başarısız olmak beraberinde popülerliği kaybetmeyi getirir ki bunu kimse istemez.”

Scarlett Johansson Foto: Cosmopolitan
2014 yılından beri birlikte olduğu Fransız gazeteci Romain Dauriac ile evlenen Scarlett Johansson, evliliği hakkında ise şunları söyledi:  “Aynı meslekten olmamamız sayesinde birlikteliğimiz yürüyor” diyen Johansson, ekliyor: “Eşim, benim çoğu işimi bilmiyor bile. Tabii kim olduğumu biliyordu ancak bana ünlü olduğum için yaklaşmadı. Onun sinema endüstrisi içinde çalışmaması işime geliyor. Bence iki farklı meslekten olan kişiler, birlikteliklerini daha uzun süre yürütebiliyorlar.”
Scarlett Johansson Foto: Cosmopolitan