Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Scarlett Johansson paparazziler yüzünden ölümden döndü
Scarlett Johansson paparazziler yüzünden ölümden döndü
Scarlett Johansson, dün yeni filmi Avengers: Endgame galasında boy gösterdi. Geçtiğimiz günlerde ölümden dönen Johansson, yaşadıklarını TV programında anlattı ve kendini Lady Diana'ya benzetti...
Magazin 11 Nisan 2019 - 14:24

Scarlett Johansson geçtiğimiz gün, paparazziler nedeniyle ölümle burun buruna geldi. Ünlü aktris Johansson, Jimmy Kimmel’ın sunduğu televizyon programının gerçekleştiği stüdyodan çıkıp arabasına biniyor. Yanında dört yaşındaki kızı da var.

Scarlett Johansson

Johansson’u gören paparazziler de oyuncunun peşine takılıyor. “Peşimize takılan muhabirler kural tanımıyor. Öyle ki, trafikte kırmızı ışıktan bile geçiyorlar” diyen yıldız isim derhal bulunduğu bölgedeki en yakın karakolda gidip, paparazilerden şikayetçi oluyor.

Johansson, dün Avengers: Endgame filminin galasına katıldı…

Verdiği ifadede paparazzilerin hem kendi hem kızının, hem başka sürücülerin, hem de yayaların hayatını tehlikeye attıklarını söylemiş. Öyle ki durumun ciddiyetini Lady Diana’nın yaşadığı trajik kazayla örneklendirmiş.

Johansson’un filmi ülkemizde 26 Nisan’da gösterime girecek.

Scarlett, “Bu acı kaza bile paparazilerin yetkilerini sınırlandıracak bir yasaya vesile olamadı. Kuralsız muhabirlerin hedefi haline geliyoruz. Soruyorum, paparazilerin sapıklardan ne farkı var? Yaptıklarıyla yasa önünde sabıkalı olarak sınıflandırılmalılar” diyor.

Ünlü oyuncu yaşadığı olayı, Lady Diana’nın başına gelen talihsiz olaya benzetti.

Etiketler