Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seçkin Özdemir kimdir? Yakışıklı oyuncu Seçkin Özdemir kaç yaşında? İşte hayatı…
Seçkin Özdemir kimdir? Yakışıklı oyuncu Seçkin Özdemir kaç yaşında? İşte hayatı…
Farklı dizilerle televizyon izleyicilerinin beğenisini alan Seçkin Özdemir'in hayatı hakkında birçok detay merak ediliyor. Seçkin Özdemir hakkında merak edilen konular arasında, yaşı ve hangi şehirde doğduğu gibi konular da yer alıyor. İşte başarılı oyuncu Seçkin Özdemir'in hayatına dair ayrıntılar...
Magazin 1 Nisan 2018 - 14:44

Seçkin Özdemir ekranların dikkat çeken oyuncuları arasında yer alıyor. Farklı dizilerde rol alarak izleyicilerin gönlüne taht kuran Seçkin Özdemir üniversitede iktisat eğitimi almış bir isim. İşte Seçkin Özdemir’in hayat hikayesi, yaşı ve eğitim hayatına dair detaylar…

SEÇKİN ÖZDEMİR KİMDİR?

25 Ağustos 1981 dünyaya gelen Seçkin Özdemir aslen Sinopludur. Dizi oyuncusu olan Özdemir ayrıca dj ve sunucudur. Yakışıklılığı ile ön plana çıkan Seçkin Özdemir Star TV ekranlarında yayınlanan Kiralık Aşk dizisinde Pamir Marden karakterini canlandırmıştır.

İlköğretim ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan Seçkin Özdemir üniversite eğitimini ise Kocaeli Üniversitesi İktisat bölümünde almıştır. Oyunculuk için kendini geliştiren Özdemir “Müjdat Gezen Sanat Merkezi”nde tiyatro eğitimi almıştır. 2008 yılında Yaban Gülü dizisiyle kariyerine adım atan Seçkin Özdemir daha sonra 2012 yılında yayınlanan Al Yazmalım dizisindeki İlyas karakteriyle ünlenmiştir.