Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seçkin Piriler, ‘Çocuğunu evden kovdu’ iddialarına sert yanıt verdi
Seçkin Piriler, ‘Çocuğunu evden kovdu’ iddialarına sert yanıt verdi
Kıvılcım Ural, sevgilisi şarkıcı Kaan Tangöze'nin eski eşi Seçkin Piriler'in anneliği hakkında suçlayıcı ifadeler kullandı, Piriler'den yanıt gecikmedi.
Magazin 19 Aralık 2017 - 14:46

Yaklaşık iki yıl önce, o zamanlar Seçkin Piriler‘le evli olan Duman Grubu’nun solisti Kaan Tangöze ile dudak dudağa bir şekilde görüntülenen Kıvılcım Ural yaptığı sosyal medya paylaşımıyla gündeme bomba gibi düştü. Kaan Tangöze’nin uğruna altı yıllık evliliğini sonlandırdığı Kıvılcım Ural, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sevgilisinin eski eşi Seçkin Piriler’in anneliği hakkında dehşet verici suçlamalarda bulundu. İsim vermeden yaptığı bu paylaşım üzerinden Piriler’e yüklenen Ural şunları yazdı:

seckin-piriler-sli

“Duyduklarıma inanamıyorum. Biz insanoğluna neler oldu? Ebeveynlerin çocuklarına yaptıkları şiddet haberlerini aldıkça deliriyorum, çocuklarını maddi manevi kullanmak için onları istismar etmelerine şu genç yaşımda ben katlanamıyorum. Onları düşünmekten ben uyuyamadım. Sadece doğurmak ile ana olunmuyor. Neden doğum kontrol hapları var hiç düşündünüz mü? Biz gençler neden şapır şapır onlardan yutuyoruz? Mesela bir eğitim yöntemi yok mu ‘doğru bir ebeveyn’ olmak için? Sen kendini yapamadıysan çocuğun ne günahı var? Herkes gider evlat kalır. Hiçbir çocuk hiçbir ilişkinin garantisi değildir. Hiç bir çocuk sizin hayatınızı kurtarmak için dünyaya gelmez. Çocuklar bu dünyanın geleceği biricik pırlanta taneleridir. Kendi başarısızlığınızın cezasını çocuklarınıza çektiremezsiniz. Ben artık şiştim! Göstermelik sevgi karelerinin ardında yatan karanlık sırları işitmekten bıktım! Bu mesajımı okurlar da utanırlar belki. Evlatlarına sımsıkı sarılırlar. Lütfen elinizi vicdanınıza koyun ve doğru yolu bulun! Doğru yolu kimin gösterdiğinin bir önemi olmasın sizin için…”

SEÇKİN PİRİLER HAKKINDA İDDİALAR

Kısa bir süre önce sunuculuğunu yaptığı magazin programından ayrılan Seçkin Piriler’in iddiaya göre “Artık dayanamıyorum” diyerek 7 yaşındaki oğlunu evden kovduğu söyleniyor. Kaan Tangöze ise Hakan’ı alarak Gayrettepe’de bir otele yerleşti.

PİRİLER’DEN AÇIKLAMA

Seçkin Piriler hakkında ortaya atılan bu iddialara ve Kıvılcım Ural’ın sosyal medya hesabından yazdıklarına avukatı aracılığıyla yanıt verme yoluna giderken aynı zamanda; “Daha da açıklamalarım gelecek bana bu iftirayı atan cezasını en ağır yekilde çekecek” notunu düşmeyi ihmal etmedi.

seckin-piriler-ic

 

Son güncelleme: 17:27 - 19.12.2017