Seçkin Piriler ve Kıvılcım Ural aynı mekanda denk geldi, ortalık karıştı

Duman Grubu'nun solisti Kaan Tangöze’nin uğruna eşinden boşandığı sevgilisi Kıvılcım Ural ve eski eşi Seçkin Piriler, önceki gece Cihangir’de bulunan bir mekanda karşılaştı. İkilinin karşılaşması tam bir sinir harbine dönüştü. Saatlerce aynı mekanda kalan ikili birbirlerine sert bakışlar attı

Seçkin Piriler ve Kıvılcım Ural aynı mekanda denk geldi, ortalık karıştı

Evliliğinin yıkılmasından sorumlu tuttuğu Ural’a öfkesinin geçmediği görülen Piriler mekan içerisinde yüksek sesle konuşarak yakınında oturan müşterileri rahatsız etti. Mekandan çıkan birçok kişi Piriler’in tavırlarından şikayetçiydi.Ural ile aynı ortamda tam 4 buçuk saat geçiren eski manken, geceyi ilk terk eden oldu.

seckin-piriler-ic-2

‘HİÇBİR YUVA TEK BAŞINA YIKILMIYOR’

“Eski eşinizin sevgilisi ile ayrı masalarda göz göze geldiniz. Ne hissettiniz?” sorusu üzerine Piriler, “Görmedim ben, göz göze gelseydim…” diyerek tehditkar bir üslup kullanarak kaçamak cevap verdi. Kavga çıkmasından endişe duyan bazı müşteriler içerideki gergin ortamı basın mensuplarına anlattı. .

seckin-piriler-ic

Seçkin Piriler’in ayrılmasından sonra uzun bir süre daha mekanda oturan Kıvılcım Ural, geç saatlerde basın mensuplarının yoğun ilgisiyle karşı karşıya kaldı.

kivilcim-ic

Ural, basın mensuplarının, “Yuvasını yıktığınız Seçkin Piriler ile aynı mekanda oturdunuz, neler söylemek istersiniz?” sorusu üzerine, “Hayır asla öyle bir şey olamaz. Niye ki! Biz tabii ki denk gelebiliriz. Vallahi hiçbir yuva tek başına yıkılmıyor biliyor musunuz, ben kimsenin yuvasını yıkmadım” diyerek kaçarcasına uzaklaştı.

kivilcim-ic-2