Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seçkin Piriler’den Kaan Tangöze itirafı!
Seçkin Piriler’den Kaan Tangöze itirafı!
Seçkin Piriler'den boşandığı eşi Kaan Tangöze ile ilgili samimi itiraf!
Magazin 28 Nisan 2016 - 16:48

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze’nin ihanetini tüm Türkiye duysa da, aldatılan eski eşi Seçkin Piriler’in sevgisini bitirmeye yetmemiş. Piriler’den Tangöze itirafı…

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile 6 yıllık evliliğini noktalayan Seçkin Piriler, boşandığı eşi ile ilgili samimi itirafta bulundu. ‘Aramızda Kalmasın’ın bugünkü canlı yayınında Salih Keçeci Seçkin Piriler’in eşi Kaan Tangöze’yi hala çok sevdiğini söyledi.

“ABİ HALA SEVİYORUM”

Seçkin Piriler’le aralarında geçen bir konuşmayı seyirci ile paylaşan Salih Keçeci, “Aldatılma söz konusuydu. Boşandı. Seçkin Piriler’le konuştum. Ne acı ne üzücü. İçin cız etti o cümleyi duyunca. ‘Abi hala seviyorum’ dedi” diye konuştu.

Seçkin Piriler ve adı Kıvılcım Ural’la aşk dedikodularına karışan eşi Kaan Tangöze ile 6 yıllık evliliğini noktalama kararı almıştı. Çift geçtiğimiz günlerde tek celsede boşandı. Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze’nin Hakan ve Volkan adında 2 oğlu var.