Seçkin’den çarpıcı açıklama: ‘Kaan, boşanmadan Kıvılcım’la ilişki yaşamak istedi’

Kıvılcım Ural'ın yaptığı zehir zemberek açıklamalardan sonra gözler eski model Seçkin Piriler'e çevrilmişti.

Seçkin’den çarpıcı açıklama: ‘Kaan, boşanmadan Kıvılcım’la ilişki yaşamak istedi’

Piriler bir dönem sunuculuğunu yaptığı Laf Bende Kalmasın adlı programa telefonla bağlanarak eski eşi Kaan Tangöze’yle ilgili çok şaşırtıcı bilgiler paylaştı. Kıvılcım Ural’ın ‘Kaan’ın evliliği boyunca onunla birlikte olduk’ şeklindeki açıklamaları magazin gündemini sallamaya devam ederken Seçkin Piriler’in Tangöze’yle ilgili açıklamaları da çok konuşulacak gibi görünüyor.

“SENİNLE YAŞLANMAK İSTİYORUM”

Seçkin Piriler, eski eşine boşanma davası açmaya karar verdiği süreçte eşinin evlerine gelerek kendisine yalvardığını ve Kaan’ın “Bana sadece bir sene ver, çocuklar yokluğumu fark etmeyecek bir sene sonra sana döneceğim. Ben seninle yaşlanmak istiyorum” diyerek ağladığını söyledi. Kaan Tangöze’nin evliliğini bitirmeden Kıvılcım Ural’la bir ilişki yaşamak istediğini söyleyen Seçkin Piriler; “Ben böyle bir isteği duyunca çok sinirlendim ve davayı açmakta ne kadar haklı olduğumu bir kez daha anladım” dedi. Kıvılcım Ural’ı mahkemeye verdiğini söyleyen Piriler, “Kimse çocuklarımla olan ilişkimi bozamaz ve anneliğimi sorgulayamaz” dedi.

 

Seren Serengil, Kıvılcım Ural'la canlı yayında tartıştı İlginizi Çekebilir Seren Serengil, Kıvılcım Ural'la canlı yayında tartıştı Seçkin Piriler, 'Çocuğunu evden kovdu' iddialarına sert yanıt verdi İlginizi Çekebilir Seçkin Piriler, 'Çocuğunu evden kovdu' iddialarına sert yanıt verdi

 

Seçkin Piriler'den beddua gibi satırlar İlginizi Çekebilir Seçkin Piriler'den beddua gibi satırlar