Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seda Akgül: “Demet Şener’in sevgilisinin yerinde olsam onu çoktan terk ederdim”
Seda Akgül: “Demet Şener’in sevgilisinin yerinde olsam onu çoktan terk ederdim”
Sunucu Seda Akgül, katıldığı canlı yayında eski eşi İbrahim Kutluay ile nafaka sorunu yaşayan eski manken ve model Demet Şener'i sözleriyle topa tuttu.
Magazin 14 Mayıs 2019 - 13:50

Seda Akgül, Kanal D’de ekranlarında yayınlanan magazin programına konuk oldu. Akgül, boşanma ve nafaka haberleriyle gündeme gelmeye çalışan 42 yaşındaki Demet Şener’e yüklendi.

“DEMET ŞENER HINÇ ALMAYA ÇALIŞIYOR”

Seda Akgül, boşandığı eşini nafakayı birkaç gün geç yatırdığı gerekçesiyle icra takibi başlatan Demet Şener’e şu sözlerle sitem etti: “5 milyon TL ile 4 katlı havuzlu villada yaşıyorsun. 9 çocukla mağarada kalmadın. Adam 2-3 gün geciktirmiş. Ödemesi gelmez, gecikir. Demet’in bu yaptığı adamdan hınç almak, göbek bağını koparmamak, etini kıvırmaktır.

“DEMET’İN SEVGİLİSİNİN YERİNDE OLSAM ONU ÇOKTAN TERK EDERDİM”

Demet’in sevgilisinin yerinde olsam 1000 kere terk etmiştim onu. Demet Şener’i kaç kere işiyle andık. 2,5 senedir yok aldatılması yok boşanması. Güzel de yaşlanmadı. Çok kötü yaşlandı. Bir estetik, bir zayıflık. Demet idare edebileceği bir erkek bulmuş. Anladığım kadarıyla Cenk Bey’in Demet’e zaafı var. Ben olsam tahammül etmem. Çünkü bir erkek olarak hafifliyor.

Demet Şener – Seda Akgül