Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sema Aydemir’in ikizi Seda Ocak kimdir, kaç yaşındadır?
Sema Aydemir’in ikizi Seda Ocak kimdir, kaç yaşındadır?
Seda Ocak, Survivor 2019'a "Korkum yok, hırsıma güveniyorum" diyerek iddialı bir giriş yaptı. Seyirciler Seda Ocak'ın da kız kardeşi Sema Aydemir gibi hırslı ve başarılı olup olamayacağını şimdiden merak ediyor. Seda Ocak eski milli atlettir.
Magazin 2 Şubat 2019 - 19:19

Survivor Türkiye Yunanistan başladı. Türkiye takımında yer alan isimlerden biri de Seda Ocak…. Seda Ocak daha önce Survivor’a iki kez katılan ve yüksek bir performans sergileyen Sema Aydemir’in ikiz kızkardeşi… Seyirciler Seda Ocak hakkında ayrıntılı araştırmalarını sürdürüyor. İşte Seda Ocak’ın hayatı…

SEDA OCAK KİMDİR?

Eski yarışmacılardan Sema Aydemir’in ikizi olan Seda 34 yaşında ve Bursalıdır. Eski milli atlet ve antrenördür. İki çocuğu vardır.

Seda Ocak kendisini şöyle anlatıyor; Atletizme Sema ile birlikte başladık sonra branşlarımızı seçtik. Ben 100 metre engelli koşucuyum. 2003 yılında evlendikten sonra sporu bıraktım. Survivor'a hazırlık aşamasında günde 2 antrenman yaptık. Zorlandık ama değdi. Gözümün kara olmasının parkurlarda işe yarayacağını düşünüyorum. Canım tatlı değildir, hırsıma da güveniyorum.

Son güncelleme: 21:14 - 02.02.2019