Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seda Ocak kimdir? Seda Ocak hangi Survivor yarışmacısının ikiz kardeşi?
Seda Ocak kimdir? Seda Ocak hangi Survivor yarışmacısının ikiz kardeşi?
Seda Ocak, Survivor 2019'da ikiz kardeşi Sema Aydemir kadar hırslı ve başarılı performansı ile dikkat çekiyor. Atletizm ile ilgilenen Seda Ocak Survivor 2019'da ilk oyununa çıktı. Peki Survivor Seda kimdir? Seda Ocak kaç yaşında, ikizi var mı? İşte Survivor Seda Ocak’ın bilinmeyenleri…
Magazin 3 Şubat 2019 - 19:51

Seda Ocak Survivor tanıtımında en iddialı isimlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Survivor Türkiye Yunanistan mücadelelerinde neler yapacak merak edilen Seda Ocak kimdir, kaç yaşında sorusunun yanıtı da merak ediliyor. Survivor Seda Ocak’ın ikiz kardeşi kim? İşte Survivor Seda ve hayatının bilinmeyenleri…

SEDA OCAK KİMDİR?

Eski yarışmacılardan Sema Aydemir'in ikizi olan Seda 34 yaşında ve Bursalıdır. Eski milli atlet ve antrenördür. İki çocuğu vardır.

Seda Ocak kendisini şöyle anlatıyor; Atletizme Sema ile birlikte başladık sonra branşlarımızı seçtik. Ben 100 metre engelli koşucuyum. 2003 yılında evlendikten sonra sporu bıraktım. Survivor’a hazırlık aşamasında günde 2 antrenman yaptık. Zorlandık ama değdi. Gözümün kara olmasının parkurlarda işe yarayacağını düşünüyorum. Canım tatlı değildir, hırsıma da güveniyorum.