Seda Ocak kimdir? Survivor’da ikinci yarışmacı belli oldu!

Survivor'da yarışacak ikinci isim Seda Ocak oldu. Acun Ilıcalı tarafından ismi açıklanan Survivor 2019 yarışmacısı Seda Ocak sporcu kimliğinin yanı sıra geçtiğimiz senelerde Survivor'da yer alan Sema Aydemir'in ikizi olarak da biliniyor. Peki Seda Ocak kimdir, kaç yaşında?

Seda Ocak kimdir? Survivor’da ikinci yarışmacı belli oldu!

Survivor 2019 başlama tarihi yaklaştıkça yarışmacıların isimleri de belli oluyor. Survivor’da yarışacak bir isim daha açıklandı. Acun Ilıcalı’nın İnstagram’dan duyurduğu Survivor yarışmacısı Seda Ocak oldu. Eski Survivor yarışmacısı olan Sema’nın ikiz kardeşi olan Seda Ocak’ın kişisel hayatı hakkında bilgiler merak ediliyor.

SEDA OCAK KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

Eski yarışmacılardan Sema’nın ikizi olan Seda 34 yaşında ve Bursalıdır. Eski milli atlet ve antrenördür. İki çocuğu vardır.

Seda Ocak kendisini şöyle anlatıyor; Atletizme Sema ile birlikte başladık sonra branşlarımızı seçtik. Ben 100 metre engelli koşucuyum. 2003 yılında evlendikten sonra sporu bıraktım. Survivor’a hazırlık aşamasında günde 2 antrenman yaptık. Zorlandık ama değdi. Gözümün kara olmasının parkurlarda işe yarayacağını düşünüyorum. Canım tatlı değildir, hırsıma da güveniyorum.