Seda Sayan ‘İptal ettim’ dedi, Gülben’den destek geldi

Şarkıcı Seda Sayan da pek çok sanatçı gibi normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte sahne üzerinden sevenleriyle buluşmaya başladı. Ancak Sayan, onu Günay'da izlemeye gidecek olanlara önemli bir haber verdi.

Seda Sayan ‘İptal ettim’ dedi, Gülben’den destek geldi

Karantina günlerini İstanbul dışında geçiren ve herkesten uzakta kaldığı bu dönemde dolgularının eridiğinden şikayet eden Seda Sayan, bu defa sosyal medya hesabından dikkat çekici bir paylaşımda bulundu.

Normalleşme süreciyle birlikte sevenleriyle sahnelerden buluşan Seda Sayan, kendisini Günay’da izlemeye gelecek olanlara iptal haberi verdi. Sayan, aldığı kararı Instagram hesabı üzerinden şu sözlerle duyurdu: “Verilen sözler yerine getirilmediği için bu akşamki Günay konserimi İPTAL ettiğimi sevdiklerime duyurumdur”

GÜLBEN ERGEN DESTEK VERDİ

Sayan’ın sosyal medya hesabından yaptığı bu duyuru kısa sürede çok sayıda yorum aldı. Bu yorumlardan birini de şarkıcının yakın dostu Gülben Ergen yaptı. Ergen, meslektaşının paylaşımının altına “Senin kalbini kıran milyonların kalbini kaybeder… Unutmayın ki Seda Sayan’a hiç bir şey olmaz” yazdı.

Loading...