Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seda Sayan ve Lerzan Mutlu barıştıklarını sosyal medyadan duyurdu
Seda Sayan ve Lerzan Mutlu barıştıklarını sosyal medyadan duyurdu
Şarkıcı Seda Sayan ciddi tartışmalar yaşadığı ve kendisine dinozor diyen şarkıcı Lerzan Mutlu ile barıştı, bu barışın ardındaysa bir program projesi yatıyor.
Magazin 2 Ocak 2018 - 10:57

Doğum gününe denk gelen yılbaşını yakın arkadaşı Mine Tudun ile Milano’da geçiren Seda Sayan, tesadüfen karşılaştığı Lerzan Mutlu’yla arasındaki buzları eritti. Mutlu ile çekildiği bir fotoğrafı Instagram adresinde paylaşan Sayan, fotoğrafın altına “Allahın işi işte karışılamaz, dünyanın bir ucunda karşılaşıp işte böyle sarmaş dolaş oluverirsin. Sorgusuz sualsiz kenetlenirsin. Olay bitmiştir deyip kaldığın yerden devam edersin. 2018’de #hayatımahoşgeldin” notunu düştü. Lerzan Mutlu geçmişte Seda Sayan’la ‘dinozor’ dediği için taraflar mahkemelik olmuştu.

YENİ PROGRAM İÇİN BARIŞTILAR!

Magazin kulislerinde adeta kanlı bıçaklı olan ikilinin yeni başlayacak bir televizyon programı için barıştıkları konuşuluyor. Ekranlardaki magazin programlarına benzeyen bir formatta, bir masa etrafında toplanarak yorumda bulunacak ikili bakalım yan yana ne kadar dayanabilecek?

seda-sayan-ic