Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seda Sayan ve Seren Serengil neden kavga etti?
Seda Sayan ve Seren Serengil neden kavga etti?
Seren Serengil, annesini telefonla canlı yayına bağlayan Seda Sayan'ı hayatından çıkardığını belirtti. Üç günlük hapis cezasıyla magazin gündeminin zirvesine oturan Seren Serengil, sürekli polemik yapıp barıştığı Seda Sayan'ı bu kez net ifadelerle hedef aldı ve çok sert sözlerle eleştirdi.
Magazin 30 Ocak 2018 - 16:50

Gülben Ergen, Seren Serengil’in Star TV’deki Duymayan Kalmasın adlı magazin programında aleyhine konuşmasını mahkeme kararı ile yasaklatmıştı. Yasağa uymayan Seren’e, Gülben’in şikayeti üzerine ‘3 gün zorlama hapis’ kararı çıktı. Dün Bakırköy Cezaevi’ne girmesi bekleniyordu.

“SEDA SAYAN BENİM İÇİN BİTTİ”
Seda Sayan programın ilerleyen bölümlerinde Seren Serengil’in annesi Nevin Teoman’ı da sunuculuğunu yaptığı programa bağladı. Telefon görüşmesinin ardından Seren Serengil’in annesi Nevin Teoman’ın tansiyonu yükseldi ve fenalaştı. Bunun üzerine Seren Serengil, Seda Sayan’ın kendisi için tamamen bittiğini canlı yayında ifade etti.

İŞTE SEREN SERENGİL’İN O SÖZLERİ:

”Benim için Seda Sayan hayat boyu bitmiştir. Annem tansiyon hastası onu yayına bağladı. Annem ben içeri giriyorum diye zaten üzgündü. Ne söylediği de belli değil o yüzden. Telefonla konuştuktan sonra da fenalık geçirdi. Bu saatten sonra da Seda Sayan’ı hiç affetmeyeceğim” dedi.

 

Son güncelleme: 19:10 - 30.01.2018