Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seda Sayan’dan ‘Fakir’ açıklaması
Seda Sayan’dan ‘Fakir’ açıklaması
Şarkıcı ve sunucu Seda Sayan, önceki gün Etiler’deki bir AVM'de görüntülendi. Kıyafet mağazalarını gezen Sayan, soluğu elektronik eşyaları satan bir mağazada aldı.
Emre ÇEVİK
Magazin 4 Aralık 2018 - 07:30

Şarkıcı Seda Sayan, önceki gün Etiler’de görüntülendi.30 bin TL değerindeki plazma televizyonunu oğlu Oğulcan Engin'in aldığını söyleyen şarkıcı: “Oğulcan taşınırken televizyonumu  çaldı. Kendi televizyonunu de bana yollamış. Onunki düz ekran ben kavisli istiyorum. Yardımcım temizlerken yüzüğüyle çizdi televizyonumu. Olsun onu ablama verdim.” dedi.

“BENİM AÇIKLAMAM YANLIŞ ANLAŞILDI”

Öte yandan geçtiğimiz günlerde yaptığı “Oğlum fakir kızla evlensin” açıklamasıyla çok konuşulan Sayan, tepkilere bir hayli sinirlenerek şöyle konuştu: “Benim açıklamam yanlış anlaşıldı. Fakirleri aşağılıyor gibi algılandı. O zaman dizideki simleri de değiştirsinler. Zengin kız fakir oğlan var. Ben fakir olduğumu söylediğim için fakire fakir diyorum. Ben fakirlikten geldiğimi anlattığım için fakir diyorum. Ben çok fakirlik yaşadığım için çocuğum fakir bir kızla evlenirse onun da ailesine faydası olur diye dedim. Neyi beğenmediniz anlamadım. Kimseye de bir şey beğendirme zorunda değilim. Bu sosyal medya olmadan ne yapıyordu insanlar bilmiyorum yani… Allah'ın klavye delikanlıları! Ben fakirliğini bu güne kadar geri plana atmamış inkar etmemiş gece kondu çocuğu olduğumu söylemiş bir kadın olarak siz bana nasıl dersiniz, siz kimsiniz ki bana fakirleri aşağılıyor diyorsunuz. O zaman kendi kendimi aşağılamış olurum. Ben hala gönlü fakir bir kadınım. Oraları unutmadım. Ben hala oradayım, boş verin siz hadi! Oğulcan, tabii aşık olduğu kızla evlenecek ama inşallah fakir bir kıza denk gelsin, aşık olsun. Ne var bunda anne olarak dileyemez miyim? Adamın faydası olsun” ifadelerini kullandı.
seda-sayan-1

Son güncelleme: 07:22 - 05.12.2018