Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seda Sayan’dan ‘Hepimiz faniyiz’ çıkışı
Seda Sayan’dan ‘Hepimiz faniyiz’ çıkışı
Geride bıraktığımız gün yayınlanan programına Seren Serengil'in annesini telefon üzerinden konuk alan Seda Sayan tepki çekmişti.
Magazin 31 Ocak 2018 - 08:07

Üç günlük hapis cezasıyla magazin gündeminin zirvesine oturan Seren Serengil, sürekli polemik yapıp barıştığı Seda Sayan’ı bu kez net ifadelerle hedef aldı ve çok sert sözlerle eleştirdi. Seren Serengil, annesini telefonla canlı yayına bağlayan Seda Sayan’ı hayatından çıkardığını belirtti. Seda Sayan programında, Serengil'in annesi Nevin Teoman'ı sunuculuğunu yaptığı programa bağladı. Telefon görüşmesinin ardından Seren Serengil'in annesi Nevin Teoman'ın tansiyonu yükseldi ve fenalaştı. Bunun üzerine Seren Serengil, Seda Sayan'ın kendisi için tamamen bittiğini canlı yayında ifade etti.

seda-sayan-ic

İŞTE SEREN SERENGİL'İN O SÖZLERİ:

”Benim için Seda Sayan hayat boyu bitmiştir. Annem tansiyon hastası onu yayına bağladı. Annem ben içeri giriyorum diye zaten üzgündü. Ne söylediği de belli değil o yüzden. Telefonla konuştuktan sonra da fenalık geçirdi. Bu saatten sonra da Seda Sayan'ı hiç affetmeyeceğim” dedi.

SEDA SAYAN’DAN ZEYTİN DALI

Şarkıcı Seda Sayan yaşanan bu gelişmelerin ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla adeta bu yaşananlarla ilgili özür diledi ve arayı düzeltmek adına bir çağrıda bulundu. İşte Sayan’ın o sözleri: “Bu dünyada hepimiz faniyiz. Bir gün bu dünyadan göçüp gideceğiz. Birbirimizi ne kıralım ne incitelim. Tarafsız olalım, insanları kışkırtmayalım, birbirimize sevgi ile bağlanalım. Keşke herkes mutlu mesut yaşayabilse…”