Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seda Sayan’dan Murat Karabova açıklaması
Seda Sayan’dan Murat Karabova açıklaması
Şarkıcı Seda Sayan, konser verdiği mekana gelen eski sevgilisi Murat Karabova'yı görünce soluğu onun yanında aldı ve samimi görüntüler sahneledi.
Magazin 22 Ocak 2018 - 08:31

Günay Restoran’da sahne alan Seda Sayan’ı birçok dostu izledi. Onlardan biri de eski sevgilisi galerici Murat Karabova oldu. İkilinin samimi halleri de sosyal medyada “Küllenen aşkları yeniden mi alevlendi?” yorumları yaptırdı.

“ABARTMAYIN, ARKADAŞIZ”

Seda Sayan da o anları sosyal medya hesabından paylaşıp bir de ‘Önemli’ notunu düştü. İşte Sayan’ın o açıklaması: “Bu görüntüyü lütfen abartmayın. ‘Seda Sayan eski sevgiliye döndü’ gibi yorumlar yapmayın lütfen. Murat Bey ile görüşüyoruz. Sahneden inip tüm dostlarımı selamladığım gibi Murat Karabova hasta yatağından kalkıp üstelik gözünden önemli bir operasyon geçirip (kornea iltihabı) konserime yetiştiği için (bak iyileşmişsin) hiçbir şeyin kalmadı şakalaşmasından ibarettir. Arkadaşlar biz sevgili değiliz.”

seda-ic
Son güncelleme: 12:10 - 22.01.2018