Seda Sayan’dan o iddialara yanıt!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın iftar davetinde Seda Sayan'ın sevgilisinin Erdoğan'a CD hediye etmesi üzerine çıkan haberler Sayan'ı kızdırdı.

Seda Sayan’dan o iddialara yanıt!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz pazar Tarabya'daki Huber Köşkü'nde verdiği iftarda sanat ve spor dünyasından ünlü isimlerle bir araya geldi. Günün öne çıkan konu başlıklarından biri de Seda Sayan’ın sevgilisi Erkan Çelik’in Erdoğan’a şarkı yazdığı CD’yi hediye etmesi oldu.

Şarkının mitinglerde çalınması için hazırlanmış olmasının ifade edilmesiyle, günün en çok konuşulan isimlerinden biri olan Çelik’in, Gaziantep’te tezgahtarlık yaparken Seda Sayan’la sosyal medyadan tanıştığı ve hamile eşini bırakıp Sayan’la yaşamaya başladığı iddialarını yeniden gündeme getirdi.

İLGİLİ HABERSeda Sayan'ın sevgilisinden Erdoğan'a başkanlık şarkısıSeda Sayan’ın sevgilisinden Erdoğan’a başkanlık şarkısı

SEDA SAYAN’DAN İDDİALARA YANIT

sedasayan

Bu iddiaların yeniden gündeme gelmesi Seda Sayan’ı kızdırdı. Instagram hesabından açıklama yapan Sayan, sevgilisinin 4,5 yıl önce ayrıldığını ve bu haberleri yapanlarla yargıda görüşeceğini açıkladı.

İDDİALAR NEYDİ?

seda20123

2012-Seda Sayan’ın erkek arkadaşı evli çıktı: ‘Seda Sayan’ın geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görüntülendiği erkek arkadaşının evli olduğu ortaya çıktı’ haberleri basını meşgul etmişti.
seda2012

2012- Twitter’ta Seda Sayan’la tanıştı hayatı değişti

seda20122

2012-‘Kimsenin sevgilisine göz ucuyla bile bakmam': ‘Seda Sayan'ın geçen hafta Astoria AVM'de görüntülendiği erkeğin Gaziantepli tezgahtar Erkan Çelik olduğu ortaya çıkmıştı. Tezgahtar Erkan internette Seda Sayan ile arkadaş oldu. Gaziantep’ten İstanbul’a geldi. Hamile eşine boşanma davası açtı’ haberi üzerine Sayan, iddiaları yalanlamıştı.

3 YIL SONRA  TEKRAR GÜNDEMDE

seda2015

2015- Eski eşe sus payı: ‘Sayan, 2011 yılında Twitter’dan tanışıp İstanbul’a gelmesini sağladığı Çelik’in o dönem evli olduğu Emine Çelik’e boşanmaya ikna olması ve hakkında basına olumsuz demeç vermemesi karşılığında Gaziantep’in çok iyi bir yerinde 450 bin TL’lik ev aldı’ haberleri gündeme geldi.

seda20152

2015- ‘450 Bin TL’lik ev aldı’ iddiaları tüm gazetelerde yer almıştı.

SEDA2016

2016- Hamile karısını terk etmiş: ‘Ünlü sanatçı Seda Sayan’ın sevgilisi Erkan Çelik geride hamile bir eş ve bir çocuk bırakmış. Seda Sayan’ın bu son ilişkisi skandalla başlamıştı. Evli erkekle asla çıkmam diyen Seda Sayan evliyken Erkan Çelik ile birlikte olmuştu. Üstelik ilişki ortaya çıktığında çok sert bir dille bunu yalanlamıştı. Sonrasında Seda Sayan’ın yalan söylediği belgelenmişti’ haberleri tekrar 2016’da gündeme gelmişti.

SEDA20162

2016- Erkan Çelik hakkında bomba iddia