Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seda Üren biberonla kaplan besledi
Seda Üren biberonla kaplan besledi
Şarkıcı Seda Üren Nefesoğlu geçtiğimiz hafta sonunu eşi ve çocuklarıyla birlikte oldukça sıra dışı bir deneyim yaşadı.
Emre ÇEVİK
Magazin 10 Nisan 2019 - 07:39

Tuzla’da yer alan bir tema parkını ziyaret ederek yırtıcı kedileri yakından görme fırsatı bulan Nefesoğlu Ailesi, cam paravanın ardından doğanın en yırtıcı kedileriyle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Aslanpark Tema Parkı’nın içinde yer alan yaklaşık 10 aylık yavru bir kaplana biberon yardımıyla süt içirmeyi de ihmal etmeyen Seda Üren, bir ara yavru kaplanın kendisine doğru yönelmesiyle ise korku dolu anlar yaşadı. Bakıcıların müdahalesi ile tekrar sakinleşen kaplana elleriyle süt içirmeye devam eden Seda Üren günün sonunda bol bol hatıra fotoğrafı da çektirdi.

“DÜŞÜNDÜRDÜ VE ÜZDÜ”

Özel alanın çıkışında tedirginliği her halinden belli olan Seda Üren, “Çocuklarım günlerdir buraya gelmeyi çok istediler. Biz de eşimle birlikte ‘hadi o zaman gidelim’ dedik. Lakin esaret altında olmaması gereken bu muhteşem canlıların durumu beni gerçekten düşündürdü ve üzdü.

Her ne kadar buradaki profesyonel ekip tarafından son derece iyi bakılıyor olurlarsa olsunlar, Allah’ın bambaşka bir düzen içinde yarattığı bu canlıların esaret altında yaşaması, bir bebeğin esaret altında dünyaya gözlerini açmış olması bile yeterince üzücü” ifadeleriyle duygularını dile getirdi.