Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sedat Doğan ikinci kez tutuklandı
Sedat Doğan ikinci kez tutuklandı
Şarkıcı Işın Karaca’nın kızı Mia'nın babası olarak tanıdığımız klip yönetmeni Sedat Doğan, Brezilya’da ikinci kez tutuklandı.
Magazin 4 Ocak 2018 - 14:31

Sedat Doğan geçtiğimiz aylarda Brezilya’da bir kafeden tablet çalarken yakalanmış ve gözaltına alınmıştı. İlk suçunda iki gün nezarethanede kalan Doğan, bir daha suç işlememesi karşılığında serbest bırakılmıştı. Bu süreçte Sedat Doğan'ın ailesi oğullarının Türkiye'ye dönmesi için tam 4 kez uçak bileti almıştı. Binlerce doları yanan aile Türkiye'de eli kolu bağlı oğullarının yurduna dönmesini ve kızı Mia'ya kavuşmasını beklemişti.

SEDAT DOĞAN’A İKİNCİ KEZ HIRSIZLIK SUÇLAMASI

‘Duymayan Kalmasın' programında yer alan habere göre; Cezaevine girmemesi için ödemesi gereken kefalet ücretini yatırmayan, üstüne bir kadının da çantasını çaldığı iddia edilen Sedat Doğan bir kez daha tutuklandı. Doğan'a bu kez daha ağır bir ceza yaptırımı uygulanacak. Öğrenilen bilgiye göre; Sedat Doğan şimdilerde Brezilya'da Sao Paulo'ya yakın bir hapishanesinde cezasını çekiyor. Koğuş arkadaşlarıysa Türk'lerden oluşuyor. Sedat Doğan'a Brezilya devleti olarak avukat verildi ve kötü madde kullanımına devam ettiği için de tedavi masraflarını devlet karşılayacak.

 

Son güncelleme: 14:32 - 04.01.2018