Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sedef İybar kimdir? Demet Akbağ’ın kardeşi Sedef İybar kaç yaşında?
Sedef İybar kimdir? Demet Akbağ’ın kardeşi Sedef İybar kaç yaşında?
Sedef İybar, 'Lezzet Akademisi' isimli yarışma programının sunuculuğunu yapacak. Yemek kanallarından çeşitli programlar yapan Sedef İybar, küçük yaşlardan beri mutfakla iç içe. Peki Sedef İybar kimdir?
Magazin 3 Şubat 2019 - 13:22

Demet Akbağ’ın iki kardeşinden biri Sedef İybar. Diğer kardeşi de Kemal İybar ve o da bir fotoğrafçı. Sedef İybar bugün başlayacak yemek yarışmasının sunucusu. Peki kimdir Sedef İybar? İişte merak edilenleri…

SEDEF İYBAR KİMDİR?

Oktay İybar ve Suzan İybar'ın kızları Demet Akbağ’ın kız kardeşi Sedef İybar, 21 yaşında evlendi ve eğitim için gittiği New York'tan iki yıl sonra İstanbul'a döndü. Ardından yemek kursları vermeye başladı. TV dünyasında tesadüf eseri yer edinmeye başlayan Seda İybar, Turkmax Gurme'de sunduğu ‘Sedef'li Lezzetler' programıyla tanındı. Boşandığı eşi Şükrü Gürün'den biri kızı olan Suzan İybar, 19 yıl beraber yaşadığı Korkut Ömür'den 2016 yılında ayrıldı.