Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şef Danilo Zanna kimdir? Danilo Zanna kaç yaşında ve nereli?
Şef Danilo Zanna kimdir? Danilo Zanna kaç yaşında ve nereli?
Bugün başlayacak olan 'Lezzet Akademisi' yarışma programının jüri üyelerinden biri de Danilo Zanna. Danilo Zanna ve diğer iki jüri 6 şef adayının arasından en iyisini seçecek. Peki Şef Danilo Zanna kimdir, nereli, kaç yaşında?
Magazin 3 Şubat 2019 - 10:14

Eşi Tuğçe Demirbilek ile tanıştıktan sonra Türkiye’ye yerleşmeye karar veren Danilo Zanna, kendisine bir restoran açmıştır. İtalya’da dünyaya gelen Şef Danilo Zanna ailesi de aşçı. İşte Danilo Zanna hakkında merak edilenler…

DANİLO ZANNA KİMDİR?

Danilo Zanna, 15 Nisan 1982 tarihinde İtalya’nın Prato kentinde dünyaya geldi. Ailesinin aşçılık maharetlerini kendisini aktarmayı başaran Danilo Zanna, bir süre sonra İtalyan mutfağında yetkinlik sahibi oldu.

Tuğçe Demirbilek ile tanıştıktan sonra Türkiye’ye yerleşmeye karar veren Zanna, kendisine bir restoran açmıştır.

Zahide Yetiş’in programında şeflik yapmaya başlayan Danilo Zanna, Türkçe’yi kendisini ifade edecek kadar öğrendikten sonra Planet Mutfak Kanalında ‘İtalyan İşi’ adında bir program sunmaya başlamıştır.

Bir erkek çocuk sahibi olan Danilo Zanna, bir dönem ATV ekranlarında da yer alan Elin Oğlu programında İtalyan kimliğiyle yer almıştır.

Görümce isimli sinema filminde de yer almıştır.