Sefa Doğanay kaç yaşında? Sefa Doğanay kimdir? Taklitleriyle dikkat çeken ismin hayatı…

Taklitleriyle birçok kişiyi güldüren Sefa Doğanay kimdir? Sefa Doğanay kaç yaşında ve nereli soruları merak ediliyor. Yetenek yarışmalarıyla gündeme gelen Sefa Doğanay'ın hayat hikayesi haberimizde...

Sefa Doğanay kaç yaşında? Sefa Doğanay kimdir? Taklitleriyle dikkat çeken ismin hayatı…

Taklitleriyle gündeme gelen ve yetenek yarışmasıyla ünlenen isim Sefa Doğanay’ın yaşı ve hayatı merak ediliyor. Sefa Doğanay kimdir kaç yaşında ve nereli? İşte hayatı…

SEFA DOĞAN AY KİMDİR?

30 Eylül 1992 doğumlu Sefa Doğanay 2011 senesinde katılmış olduğu Yetenek Sizsiniz yarışmasında yapmış olduğu taklitler ile büyük beğeni toplamış ve yarışmayı kazanarak kendisini tüm Türkiye'ye tanıtmıştır. Yarışmanın ardından dizi ve programlarda yer alan Sefa Doğanay 3 kardeş'in en büyüğüdür.

sefa doğanay sözcü ile ilgili görsel sonucu

2011’DE BİRİNCİ OLDU

Taklit yeteneğini çok küçük yaşlarda keşfeden Sefa, izlediği tüm sanatçıların taklitleri yanı sıra çevresinde bilinen ve tanınan kişileri de taklit ederek herkesin sempatisini kazandı.

2011 yılında Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışmasında birinci olarak tüm Türkiye'de tanınmıştır.

2011 yılında Acun Ilıcalı yapımcılığında yapılan Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında birinci olan başarılı şovmen, 250 bin TL ödülü kazanmıştır.

Loading...