Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sefirin Kızı 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sancar, Nare’nin gideceğini öğrenince deliriyor!
Sefirin Kızı 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sancar, Nare’nin gideceğini öğrenince deliriyor!
Sefirin Kızı, ikinci sezon (18. bölüm) ile izleyicisi karşısına çıktı. Heyecanın dozunun zirveye ulaştığı Sefirin Kızı dizisinin son bölümüde; Sevdalı olduğu kadının adını anmamaya tövbe etmesiyle başa çıkmaya çalışan Sancar, Nare’nin gideceğini öğrenince deliriyor. İşte Sefirin Kızı 19. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar...
Magazin 7 Eylül 2020 - 21:56

Star Tv ekranlarının sevilen dizilerinden Sefirin Kızı, bu akşam 2. sezonuyla ekranlardaki yerini aldı. Sefirin Kızı dizisinin 18. son bölümünde; Nare, kızı Melek'in velayetini alıp memleketten gitmeye karar verdi. Gediz ise bunu yeni bir hayat değil yeni bir kaçış olarak gördü ve çok öfkelendi. İlk defa Nare'nin yanında durmadı ve hatta ona ihanet etmeyi göze aldı. İşte Sefirin Kızı 19. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar…

SEFİRİN KIZI 19. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


SEFİRİN KIZI YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SEFİRİN KIZI 18. BÖLÜM İZLE

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nare, kızı Melek'in velayetini alıp memleketten gitmeye karar verir. Sancar'ın baba olmaya hazırlandığı bu memlekette, artık ne Nare ne Melek için yer yoktur. Elvan'a da Efeoğlu erkeklerinden uzakta yeni bir hayat teklif eder; ‘bizimle gel, üçümüz yeni bir dünya kuralım' der.

Gediz ise bunu yeni bir hayat değil yeni bir kaçış olarak görür ve çok öfkelenir. İlk defa Nare'nin yanında durmaz. Hatta ona ihanet etmeyi göze alır.

Sevdalı olduğu kadının adını anmamaya tövbe etmesiyle başa çıkmaya çalışan Sancar, Nare'nin gideceğini öğrenince delirir. “Sen gidersen ben çok kötü bir adam olurum” der Nare'ye, “Kızımı alırım, konağa koyarım.”

Sevdalılardan biri ölürse destan, yaşarsa yalan olur ya. Peki iki sevdalı velayet savaşına kalkışırsa ne olur?

Son güncelleme: 11:12 - 08.09.2020