Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nare ve Sancar’ın destansı aşkı! Sefirin Kızı 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sefirin Kızı 1. bölüm izle
Nare ve Sancar’ın destansı aşkı! Sefirin Kızı 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sefirin Kızı 1. bölüm izle
Sefirin Kızı dizisi Star TV'de yayın hayatına başladı. Başrollerinde Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu'nun yer aldığı dizinin yönetmenliğini Emre Kabakuşak üstleniyor. Yayınlanan son bölümde; Bir düğün gecesinde ortadan kaybolan sefirin kızı, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün gecesinde ortaya çıkıyor. Bu düğün de, Sancar’ın düğünüdür. Sefirin Kızı 2. yeni bölüm ön izleme | fragman yayınlandı. İşte Sefirin Kızı 1. bölüm izleme linki...
Magazin 16 Aralık 2019 - 23:09

Sefirin Kızı Nare (Neslihan Atagül Doğulu) ile yörenin sözü geçen varlıklı iş adamı Sancar'ın (Engin Akyürek) destansı aşk hikayelerinin anlatıldığı dizi ilk bölümüyle ekrana geldi. İşte yeni dizi Sefirin Kızı’nın 2. bölüm fragmanı…

SEFİRİN KIZI 2. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

SEFİRİN KIZI 1. BÖLÜM İZLE

Gariban bir yarıcının oğlu olan Sancar, daha çocuk yaştayken Bodrum'a tatile gelen bir büyükelçinin kızı olan Nare'ye sevdalanır.

Bu iki zıt çocuk, birbirlerini çok severler, sevdaları için yıllarca mücadele ederler. Sonunda kız oğlana kaçar ama tam kavuştukları gece Nare birden ortadan kaybolur. Bir daha onu gören olmaz.

Kimi der denize düştü öldü, kimi der sefir kızı ya Avrupa'ya kaçtı. Bir aşık da onlara türkü yakar, der ki sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Böylece Nare ve Sancar'ın mutsuz hikayesi bir destana dönüşür.

Bir düğün gecesinde ortadan kaybolan sefirin kızı, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün gecesinde ortaya çıkıverir. Üstelik bu düğün, Sancar'ın düğünüdür ve ona kızını getirmiştir.

Son güncelleme: 08:03 - 17.12.2019