Sefirin Kızı 22. yeni bölüm fragmanı geldi! İşte Sefirin Kızı 21. son bölümde yaşananlar…

Haftanın ilk günü takipçileriyle buluşan Sefirin Kızı dizisi bu akşam 21. bölüm ile ekranlara geldi. Sefirin Kızı son bölümünde, Elvan, Nare’den Yahya’nın suçsuz olduğunu öğrendi ve Nare’nin evinde kalan Yahya’dan özür dilemeye gitti. Ama aynı saatlerde Yahya’nın bir konuğu vardır; Dudu! İşte Sefirin Kızı 22. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar...

Sefirin Kızı 22. yeni bölüm fragmanı geldi! İşte Sefirin Kızı 21. son bölümde yaşananlar…

SEFİRİN KIZI 22. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Efeoğlu ve Işıklı ailelerinin yüzyıllık dostluğunun kendisi yüzünden bitmesine dayanamayan Nare, Gediz'in dağıttığı kartlara karşı çıkar ve bir kumarbaz kızı olarak kendi kartlarını dağıtmaya karar verir. Bu plan, Sancar'la paylaştığı tüm hisseleri, hatta konağı bile geri almaya karar veren Gediz'in yoluna taş koyar. Sancar'a ise hiç kimsenin beklemediği sürpriz bir karar aldırır.

Menekşe, öğrendikleri an konaktan atılacağını bildiği için düşük yaptığını Sancar'dan ve konak halkından saklamaya çalışır. Ama bu nerdeyse imkansızdır. Menekşe'nin yeni bir plana ihtiyacı vardır.


Elvan, Nare'den Yahya'nın suçsuz olduğunu öğrenir ve Nare'nin evinde kalan Yahya'dan özür dilemeye gider. Ama aynı saatlerde Yahya'nın bir konuğu vardır; Dudu!

Sancar, Kahraman'a ve Akın'a adım adım yaklaşırken, bir yandan velayet davasında Melek'in velayetini kazanmak için oynayacağı oyunu kurar. Kahraman ise, konaktan gizlice aldığı bilgilerle Yahya ile Sancar'ın gerçekten düşman olup olmadığını anlamaya çalışır.

Tüm bunlar olurken, iki sevdalı arasındaki tansiyon her geçen gün artar. Bir yandan velayet savaşı, bir yandan günden güne artan kıskançlıkları, hem Sancar'a hem Nare'ye kendilerinden hiç ama hiç beklemedikleri şeyler yaptıracaktır!

Loading...