Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sefirin Kızı 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sancar, Nare’nin peşinden gidiyor
Sefirin Kızı 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sancar, Nare’nin peşinden gidiyor
Sefirin Kızı 8. yeni bölüm fragmanı STAR ekranlarında yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında; Gediz, Nare'nin gittiğinin haberini Sancar Efeoğlu'na haber veriyor. Çılgına dönen Sancar, "Sefirin Kızı"nın peşinde Barselona'ya gitmeye karar verir. İşte Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı...
Magazin 5 Şubat 2020 - 08:48

Star Tv ekranlarında pazartesi günleri izleyiciyle buluşan Sefirin Kızı dizisinin son olarak 7. bölümü yayınlandı. Sefirin Kızı son bölümünde; Sadıçlar hem ailelerine hem de birbirlerine olan güvenlerini sorgulayarak hapis hayatına alışmaya çalışırken, Sancar'ın içini ferahlatan tek bir şey vardır. Necdet'in içeride, Nare'nin güvende olması. İşte Sefirin Kızı 8. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme sayfası.

SEFİRİN KIZI 8. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜM İZLE

SEFİRİN KIZI 7. BÖLÜM ÖZETİ

Nare, Akın'dan sonsuza dek kurtulmanın yolunu bulur…

Sadıçlar hapse girerlerken bile akılları Nare'dedir. Necdet hala dışarda olduğundan Nare hala tehlikededir ve onlar demir parmaklıkların arkasında, birbirlerini acıtarak volta atmaktan başka hiçbir şey yapamamaktadırlar.

Sancar canını dişine takarak Necdet'in yakalanmasını ve kendi koğuşuna yerleştirilmesini sağlar. Necdet'i tutanın annesi olduğunu öğrendiğinde ise dünyası başına yıkılır. Bir kez daha sırtından bıçaklanmıştır.

Sadıçlar hem ailelerine hem de birbirlerine olan güvenlerini sorgulayarak hapis hayatına alışmaya çalışırken, Sancar'ın içini ferahlatan tek bir şey vardır. Necdet'in içeride, Nare'nin güvende olması…

Oysaki güvende zannettikleri Nare'nin sığındığı odaya kadar girmiştir asıl tehdit. Akın Nare'yi köşeye kıstırmak için Gediz'in evindedir.

Nare ise sadıçlar hapisteyken yapayalnızdır ama Akın'la savaşmak için ne Sancar'a ne Gediz'e ihtiyacı vardır. Türküde dediği gibi, “Arkadaşlar uykulardan uyanmalıdır” çünkü, yıllardır tek başına direnen Nare, bir kez daha tek başına savaşmanın ve Akın'dan sonsuza dek kurtulmanın yolunu bulmuştur.