Sözcü Plus Giriş

Sefirin Kızı bugün var mı? Sefirin Kızı yeni bölüm ne zaman? Sefirin Kızı ne zaman final yapacak?

Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümü merakla bekleniyor. Son olarak 15. bölüm ile ekranlara gelen ve corona virüsü nedeniyle çekimlerine ara verilen dizinin bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu. Peki Sefirin Kızı bugün var mı? Sefirin Kızı neden yok, yeni bölüm ne zaman yayınlanır?

Güncellenme: 19:21, 11/05/2020
Sefirin Kızı bugün var mı? Sefirin Kızı yeni bölüm ne zaman? Sefirin Kızı ne zaman final yapacak?

Haftanın ilk günü Star Tv ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinin bu akşam yayın akışında yer almadığı görüldü. Sefirin Kızı son olak 30 Mart tarihinde 15. bölüm ile ekranlara gelmişti. Corona virüsü nedeniyle çekimlerine ara verilen dizinin yeni bölüm tarihi hakkında ise henüz bir açıklama yapılmadı.

SEFİRİN KIZI BUGÜN VAR MI, YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Sefirin Kızı yeni bölüm bu akşam yayınlanmayacak. Star Tv ekranlarında Sefirin Kızı yerine yabancı sinema yayınlanacak. Sefirin Kızı dizisi hakkında son gelişmeler ise şöyle;

Dizinin starları tarafından verilen bilgilere göre Mayıs ayı içerisinde 4 bölüm daha çekilecek ve sonra Sefirin Kızı dizisi sezon finali yapacak. Sefirin Kızı yayın tarihi belli olduğunda sayfamızda yer alacak.

OYUNCU URAZ KAYGILAROĞLU’NDAN PAYLAŞIM

Başrollerinde Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu'nun yer aldığı Sefirin Kızı adlı dizi, ‘Evde Kal' çağrılarına kulak verdi ve seti durdurma kararı aldı. Bu haberi ise

‘Evde kal’ çağrısına kulak veren Sefirin Kızı dizisinde rol alan Uraz Kaygılaroğlu Instagram hesabından  bu kararı şu sözlerle duyurmuştu;  “Bu musibet bitince görüşürüz. Kaçtık biz. Hadi eyvallah” dedi…

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Gediz Sancar’ı katil olmaktan vazgeçirir ama bu sefer kendisi Akın’a olan öfkesine yenik düşer. Hep içine attığı yükler onu dağıtır ve katil olmanın eşiğine gelir.

Sancar, en büyük sınavının can almak değil can vermek olduğunu anlar. Menekşe’nin hamile olduğunu öğrenir ve kahrolur. Bu haberi Nare’ye ve Melek’e nasıl verecektir?

Menekşe konağa geri döner ve düşük tehlikesini kullanarak konak halkının üzerine kabus gibi çöker. Ama Gülsiye’nin de onun için kabus gibi planları vardır.

Nare Sancar’dan Menekşe’nin hamilelik haberini aldığında, çok büyük bir farkındalık yaşar. Kendisine, Sancar’a ve dokuz yıldır tüm yaşadıklarına ilk defa dışardan bakmayı başarır. Onların sevdası, gerçekten imkansızdır.