Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seks açıklaması yapan Okan Bayülgen’e Ömür Gedik’ten yanıt geldi
Seks açıklaması yapan Okan Bayülgen’e Ömür Gedik’ten yanıt geldi
Şarkıcı Ömür Gedik, cinsel ilişkiye girmenin zararlı olduğunu iddia eden komedyen Okan Bayülgen’e kağıt üzerinde hak verdiğini ama pratikte katılmadığını belirtti.
Magazin 3 Aralık 2018 - 10:09

Uzun yıllar televizyon programları yaptıktan sonra bir süredir ekranda olmayan Bayülgen, bir gazeteye verdiği röportajla dikkatleri üzerine çekti.

“TAMAMIYLA BIRAKTIM”

Röportajda her zamanki gibi dikkat çekici ifadeler kullanan Okan Bayülgen’in verdiği ilginç tavsiye de medyanın gündemine bomba gibi düştü. TV’de olmayan ancak kısa bir süre önce bir radyoda program yapmaya başlayan Okan Bayülgen, verdiği röportajda kullandığı ifadelerle yine kendisinden söz ettirmeyi başardı. Cinsel yaşantısıyla ilgili şaşırtıcı bir gerçeği ifade eden Bayülgen, “Cinselliği tamamıyla bıraktım ve çok rahatım. Çünkü cinsellik bütün kötülüklerin anası… Buradan herkese söylüyorum. Un, tuz, şeker yiyin, kilo da alın sorun yok. Yeter ki cinsel ilişkiye girmeyin. Uzun bir hayat için cinselliği bırakmak şart” İfadelerini kullandı. Bayülgen’in bu çıkışı üzerine şarkıcı Ömür Gedik de kendi fikrini takipçileriyle paylaştı.

ÖMÜR GEDİK: “KAĞIT ÜSTÜNDE HAKLI OLABİLİR AMA PRATİKTE KATILMIYORUM”

Okan Bayülgen'in ifadelerine sosyal medya hesabı Twitter'dan destek çıkan Ömür Gedik, şu ifadeleri kullandı: “Seks zararlı diyen Okan Bayülgen kağıt üstünde haklı olabilir ama pratikte kendisine katılmıyorum…”
omurgedik

Son güncelleme: 10:10 - 03.12.2018