Selda Bağcan’dan AKP’li Zengin’e yanıt

Çıplak arama iddialarıyla ilgili AKP'li Özlem Zengin'in "Onurlu kadın, ahlaklı kadın bir sene beklemez" sözlerinin ardından sanatçı Selda Bağcan'dan dikkat çeken bir açıklama geldi.

Selda Bağcan’dan AKP’li Zengin’e yanıt

Sanatçı Selda Bağcan, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Uzun süredir ülkede tartışma konusu olan çıplak aramayla ilgili AKP’li Özlem Zengin’in “Onurlu kadın, ahlaklı kadın bir sene beklemez” sözlerine göndermede bulunan Bağcan, “Şarkılarımdan dolayı üç defa hapse girdim. Aynı şarkılar şimdi dünyada meşhur oldu. Ve ben her girişte çıplak arandım. Anlamak istemeyenlere duyurulur!..” ifadelerini kullandı.

ÖZLEM ZENGİN NE DEMİŞTİ?

AKP’li Özlem Zengin, Meclis’te gündeme gelen çıplak arama iddialarına yanıt vermişti. Çıplak arama yapılmadığını ileri süren Zengin, “Bu kurgusal bir harekettir. Bir kadını çıplak arayacaksın, dakikasında bundan rahatsızlığını beyan eder, bir sene beklemez. Onurlu kadın, ahlaklı kadın bir sene beklemez” ifadelerini kullanmıştı.

Aylin Nazlıaka, çıplak arama iddialarıyla ilgili SÖZCÜ'ye konuştu İlginizi Çekebilir Aylin Nazlıaka, çıplak arama iddialarıyla ilgili SÖZCÜ'ye konuştu İzmir Valiliği'nden 'çıplak arama' açıklaması İlginizi Çekebilir İzmir Valiliği'nden 'çıplak arama' açıklaması Bakan Soylu: 'Çıplak arama' iftirasını atmak alçaklık ve namussuzluktur İlginizi Çekebilir Bakan Soylu: 'Çıplak arama' iftirasını atmak alçaklık ve namussuzluktur