Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Selen en büyük hayalinin Demet Akalın’la düet yapmak olduğunu açıkladı
Selen en büyük hayalinin Demet Akalın’la düet yapmak olduğunu açıkladı
Şahane Ben aldı maksi tekli ile müzik piyasasına merhaba diyen Selen hayalini açıkladı.
Magazin 18 Nisan 2016 - 09:36

Geçtiğimiz günlerde çıkardığı maksi teklisi Şahane Ben ile bir anda dikkatleri üzerine çeken yeni nesil popçu Selen, kariyerinin başında kendinden emin adımlarla ilerliyor. Dört şarkıdan oluşan maksi teklisinin çıkış parçası Şahane Ben’e Deniz Akel yönetmenliğinde bir de klip çeken Selen’in albümünün müzik direktörlüğünü ise Erhan Bayrak üstleniyor. Avrupa Müzik  etiketiyle müzik marketlerde yerini alan Şahane Ben’in albümle aynı ismi taşıyan çıkış şarkısının sözleri Şebnem Sungur müziği ise Gökhan Tepe imzası taşıyor.

SELEN’İN HAYALİ

Çocukluğundan bu yana müzikle iç içe büyüyen Selen, kendini koyu bir Sezen Aksu hayranı olarak tanımlarken günümüz popüler müziğinden en çok Demet Akalın’ı beğendiğini dile getiriyor.

Pek çok meslektaşının aksine cesur ve samimi yorumlarıyla dikkat çekerek Demet Akalın’ın başarısı tesadüfi değil. Disiplin, çalışkanlık ve şarkıları seçerken ki hissi tartışılmaz derecede başarılı diyen Selen, en büyük hayallerinden birinin Demet Akalın ile ortak bir projede yer almak olduğunu söylüyor.