Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Selen Görgüzel Alkan: Beyonce, Rihanna ve Jennifer Lopez canınızı yerim! Allah razı olsun sizden
Selen Görgüzel Alkan: Beyonce, Rihanna ve Jennifer Lopez canınızı yerim! Allah razı olsun sizden
Oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan'la evli olan Selen Görgüzel Alkan sosyal medya hesabından, bedeniyle ne kadar barışık olduğunu gösteren bir paylaşımda bulundu.
Magazin 9 Haziran 2018 - 11:34

Hamdi Alkan’la yaptığı evlilik sonrasında özellikle magazin muhabirlerinin çok daha yakından takip etmeye başladığı bir isim haline gelen Selen Görgüzel Alkan, aynı zamanda aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabı üzerinden de kendisinden söz ettiriyor. Kimi zaman eşiyle birlikte çıktığı bir seyahatten fotoğraflar paylaşırken kimi zaman da kızlarıyla ilgili paylaşımlarda bulunabiliyor.

selen-gorguzel-alkan-ic

Ancak Selen Hanım’ın son paylaşımı tamamen kendi görüntüsü üzerine oldu. Dünyaca ünlü pop şarkıcıları üzerinden bir gönderme yapan ve onlara teşekkür eden Selen Görgüzel Alkan şunları yazdı: “Şu balık eti modasını çıkaran çok sevgili Beyonce, Rihanna ve JLO gibi çok değerli sanatçıların canını yerim Allah razı olsun sizden oh be! Kahrolsun zayıflık yaşasın balık etlilik!”

Son güncelleme: 14:33 - 09.06.2018