Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Selen Görgüzel Alkan: Dünya erkekler günü olmalı!
Selen Görgüzel Alkan: Dünya erkekler günü olmalı!
Oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel Alkan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hemcinslerini kızdırma pahasına ilginç bir paylaşımda bulundu.
Magazin 10 Mart 2019 - 15:04

Sadece çarpıcı fiziğiyle değil aynı zamanda sesiyle de dikkatleri üzerine çeken ve geride bıraktığımız yılın son aylarında takipçilerine bir albüm hazırlığında olduğunun müjdesini veren Selen Görgüzel Alkan, geride bıraktığımız gün kutladığımız 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ile ilgili şaşırtıcı ifadeler içeren bir paylaşımda bulundu. Kadınların eşitlik istediğini söyleyen Alkan, böyle bir şeyden söz etmek için erkeklerin de benzer bir günleri olması gerektiğini söyledi. İşte Selen Görgüzel Alkan’ın o satırları:

“Şimdi belki bana çok kızacaksınız ama madem düşünce özgürlüğüne saygınız var ben de içimdekini paylaşayım istedim… Evet özel günler çok güzel insanı şımartıp mutlu ediyor lakin ben 21.yüzyılda hala kadınlar günü kavramını anlayamıyorum… 8 Mart'ın kadınlar günü olma sebebini ‘Anmak' derseniz anlarım o zaman da nerede eşitlik sorusu geliyor aklıma dağlarda şehit olan onca erkek evladımızın yada maden ocağında ölen kardeşlerimiz içinde bir gün dünya erkekler günü ilan edilirse işte o zaman eşit şartlarda olduğumuzu anlarım…”