Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Selen Görgüzel Alkan’ın selfie dramı!
Selen Görgüzel Alkan’ın selfie dramı!
Oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan'la evli olan oyuncu Selen Görgüzel Alkan geride bıraktığımız günlerde Budapeşte tatili gerçekleştirdi.
Magazin 28 Nisan 2018 - 11:24

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Selen Hanım bu gezisinde de bol bol paylaşımda bulundu, ancak onun bu merakı eşi Hamdi Alkan’ı rahatsız etmiş olacak ki eşinin paylaşım yapmasını engellemek adına esprili bir harekette bulundu.
selen-gorguzel-alkan-2

Selen Görgüzel Alkan eşinin o hareketini yine de hesabından paylaşarak: “Instagrama foto koymayım diye selfiemi bozmaya çalışan çok değerli Hamdi Alkan’a itafen paylaşılmıştır… Parmak bizzat Hamdi beye aittir” notunu düştü.

PAYLAŞIM TEPKİ ÇEKİNCE…

Bu paylaşımın ardından beklemediği eleştiriler alan Selen Görgüzel Alkan, “Hamdi fotoğraf koymamı istemiyor tam fotoğraf çekerken onu bozmaya çalıştı o anda yakaladım ve paylaştım” sözleriyle yaptığının espri olarak anlaşılmasını istedi ve ardından da eşinin kendisine yaptığı uyarılarla ilgili olarak hesabından tatillerini sonlandırırken çekilmiş bir görüntü yayınladı.

selen-gorguzel-alkan
Son güncelleme: 11:25 - 28.04.2018