Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Selen Görgüzel Alkan’ın sandalye dansı beğenildi
Selen Görgüzel Alkan’ın sandalye dansı beğenildi
Yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel Alkan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yaşamdan olan dileğini söyledi.
Magazin 28 Ağustos 2019 - 09:31

Geçtiğimiz aylarda ilk evliliğinden olan kızının okul kaydı için Amerika’ya giden ve hakkında eşi Hamdi Alkani’dan boşanacağı yönünde haberler çıkan Selen Görgüzel Alkan, bu iddiaları yalanlamış ve evliliğinin gayet iyi gittiğini söylemişti. Selen Görgüzel Alkan sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla yaşamdan dileğini söyledi. İşte o satırlar:

“Yaşam seni gözlemlediğimde, bire bin veren bolluğunu görüyorum, bir tohumdan binlercesi fışkırıyor, anladım ki sen bolsun ve ben de senin bir parçan olduğuma göre aynı özelliklere sahibiz… Şimdi sana bir teklifim var, bolluk ve bereketi yaratabildiğimi, anlamamı ve deneyimlememi sağlar mısın?”

SELEN’DEN SANDALYE DANSI

Çıkardığı single için bir dönem aldığı dans etiğimi ile kendisinden söz ettiren Selen Görgüzel Alkan, sosyal medya hesabından bir dans videosu paylaştı. Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın bir devamı olarak dans figürleri sergileyen Selen Görgüzel Alkan kıvrak hareketleriyle aldığı dans eğitiminin hakkını verdiğini gösterdi.

 

Son güncelleme: 12:56 - 28.08.2019