Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Selen Görgüzel kararını açıkladı: Zeytin Dalı Operasyonu bitene kadar paylaşmayacağım
Selen Görgüzel kararını açıkladı: Zeytin Dalı Operasyonu bitene kadar paylaşmayacağım
Oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan'la evli olan oyuncu Selen Görgüzel Alkan sosyal medya hesabından paylaşım yapmama kararı aldı.
Magazin 12 Şubat 2018 - 07:55

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’de, teröristlere karşı verdiği mücadele hakkında paylaşımda bulunan oyuncu Selen Görgüzel Alkan, ülke olarak zor bir dönemden geçtiğimizi söyleyerek insanları ve meslektaşlarını duyarlı olmaya çağırdı. Herkesin bu konu hakkında üzerine vazife düştüğünü söyleyen Selen Görgüzel, Zeytin Dalı Operasyonu bitene kadar sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunmayacağını açıkladı. İşte Selen Görgüzel Alkan’ın o satırları:

selen-gorguzel-alkan-sli

“Evet bunca şehidimiz varken biraz saygı… Biraz sükunet… Bu tabii herkes için geçerli olmalı… Vatan için onca canımız giderken hiç bir şey yokmuş gibi yaşayanlara o gözü yaşlı anaları evlatları akıllarına getirmelerini rica ederim… Bugün itibariyle kendi adıma Afrin Zeytin Dalı Operasyonu bitene kadar sosyal medya hesaplarımdan hiç bir şey paylaşmama kararı almış bulunmaktayım. Bu operasyon sadece Mehmetçiğin değil tüm ülkemizin vermesi gereken bir mücadeledir gerek savaşınla gerek duruşunla!”

 

Son güncelleme: 10:30 - 12.02.2018