Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ali Kırca: “Selfie’nin mucidi Münir Özkul’dur”
Ali Kırca: “Selfie’nin mucidi Münir Özkul’dur”
Geçen ay hayatını kaybeden Münir Özkul, Kartal Belediyesi tarafından düzenlenen “Hayat Meydanı” etkinliğinde anıldı. Ali Kırca, sunuculuğunu üstlendiği organizasyonda, Özkul’un selfie’nin mucidi olduğunu söyledi.
Magazin 27 Şubat 2018 - 07:26

Önceki gün Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi'nde düzenlenen ‘Hayat Meydanı’ etkinliğinde Yeşilçam'ın usta oyuncusu Münir Özkul anıldı. Etkinliğe usta oyuncunun ikinci eşi Suna Selen, son eşi Umman Özkul, kızı Güner Özkul, gazeteci yazar Tayfun Atay, Ayşe Erbulak, Hababam Sınıfı oyuncularından Tuncay Akça ve Ahmet Sezerel konuşmacı olarak katıldı.

munir

Organizasyon kapsamında Münir Özkul'un sanat yaşamının anlatıldığı bir belgesel ve daha önce yayınlanmamış bazı fotoğrafları da gösterildi. O fotoğraflardan en ilginci ise usta oyuncunun kendi kendisinin fotoğrafını çekerken görüldüğü kare oldu. Etkinliğin sunuculuğunu üstlenen Ali Kırca, o fotoğrafın gösterildiği sırada şu yorumu yaptı: “Selfie'yi ilk keşfeden de Münir Usta imiş.”

 

 

Son güncelleme: 11:26 - 27.02.2018