Sözcü Plus Giriş

Selin Ciğerci kimdir? Selin Ciğerci hakkında merak edilenler…

Selin Ciğerci 4 Nisan 1984 tarihinde doğdu. Futbolcu Gökhan Çıra ile evlenen Selin Ciğerci sosyal medyanın ve magazin dünyasının gündeminde sık sık yer alıyor. Peki Selin Ciğerci kimdir? Selin Ciğerci kaç yaşında?

Güncellenme: 10:46, 12/05/2020
Selin Ciğerci kimdir? Selin Ciğerci hakkında merak edilenler…

Şarkıcılığı kadar sosyal medya fenomenliği ve evliliği ile de magazin basınında yer alan Selin Ciğerci son dönemde merak konusu olan ünlü isimlerin başında yer alıyor. İşte Selin Ciğerci’nin hayatı ve merak edilenleri…

SELİN CİĞERCİ KİMDİR?

Ameliyat olarak cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci, sosyal medyada ‘Bebek Okan’ adıyla ünlenmişti. 3 yıl önce geçirdiği ameliyat ardından adını Selin Ciğerci olarak değiştirdi. Verdiği bir röportajda ailesinin cinsiyet değiştirmesini istemediğini ve babasının ünlü bir hazır giyim firmasının sahibi olduğunu belirten Selin Ciğerci, DJ'lik yaparak hayatını sürdürmektedir.

Bir dönem Asuman Krause tarafından sunulan yarışma programı Wipeout'a katıldı. Kendisi ve ailesi hakkında çok detaylı bilgiler vermek istemeyen sosyal medya fenomeni, bugüne kadar milletvekili, ünlü futbolcu ve iş adamlarıyla sevgili olduğunu ifade etmişti. Son olarak Gökhan Çıra ile birlikte olan Selin Ciğerci evlilik arefesindeyken ayrılık kararı aldı.