Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Selin Ciğerci kimdir? Selin Ciğerci ile sevgilisi ayrıldı
Selin Ciğerci kimdir? Selin Ciğerci ile sevgilisi ayrıldı
Selin Ciğerci kimdir? Sosyal medya paylaşımları ile fenomen olan Selin Ciğerci futbolcu Gökhan Çıra ile evlilik arefesindeyken ayrıldı. Ameliyat geçirerek cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci kimdir? İşte ayrıntılar...
Magazin 5 Ocak 2018 - 19:25

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'nın yolları ayrıldı. Selin Ciğerci yaptığı açıklamada “Evet Gökhan'la ayrıldık. Çünkü aldatıldım. 2018'de erkek yüzü görmek istemiyorum.” diye konuştu. Peki Selin Ciğerci kimdir, onu nasıl tanıdık?

Sevgilim olmasa da olur. Allah her şeyin hayırlısını versin. Evet Gökhan'la ayrıldık. Çünkü aldatıldım. 2018'de erkek yüzü görmek istemiyorum. Habertürk'e konuşan sosyal medya fenomeni “Kadınların kalbinde taht kurdum, güzel şeyler paylaşıyorum daha ne isterim… Çok üzüldüm, hak etmedim… Galiba hepsi aynı, bir gün karşıma birisi çıkacak inanıyorum… 2018'de çok güzel bir proje ile geliyorum. Artık buna yoğunlaştım. Dostlarımla ve ailemle mutluyum… “diye konuştu.

SELİN CİĞERCİ KİMDİR?

Ameliyat olarak cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci, sosyal medyada ‘Bebek Okan' adıyla ünlenmişti. 3 yıl önce geçirdiği ameliyat ardından adını Selin Ciğerci olarak değiştirdi. Verdiği bir röportajda ailesinin cinsiyet değiştirmesini istemediğini ve babasının ünlü bir hazır giyim firmasının sahibi olduğunu belirten Selin Ciğerci, DJ’lik yaparak hayatını sürdürmektedir.

Bir dönem Asuman Krause tarafından sunulan yarışma programı Wipeout’a katıldı. Kendisi ve ailesi hakkında çok detaylı bilgiler vermek istemeyen sosyal medya fenomeni, bugüne kadar milletvekili, ünlü futbolcu ve iş adamlarıyla sevgili olduğunu ifade etmişti. Son olarak Gökhan Çıra ile birlikte olan Selin Ciğerci evlilik arefesindeyken ayrılık kararı aldı.