Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra evlendi, nikah şahidi Demet Akalın oldu
Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra evlendi, nikah şahidi Demet Akalın oldu
Uzun zamandır futbolcu Gökhan Çıra ile aşk yaşayan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, dün akşam nikah masasına oturdu. Düğüne katılıp katılmayacağı merakla beklenen Demet Akalın, Ciğerci'nin şahitliğini üstlendi.
Magazin 29 Ekim 2019 - 07:40

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile sevgilisi Gökhan Çıra, dünyaevine girdi. İstanbul’da lüks bir otelde düzenlenen düğüne çok sayıda davetli katıldı.

40 kilo ağırlığında göz kamaştıran bir gelinlik giyen Ciğerci, “5 senedir bu anı bekliyordum. Birçok insan farklı şeyler düşünüyor ilişkimiz hakkında. Ama onların ne dedikleri hiç umurumda değil” dedi.

Selin Ciğerci düğünden kareleri Instagram hesabından paylaştı.

NİKAH ŞAHİDİ DEMET AKALIN

Ciğerci’nin nikah şahitliğini ise Demet Akalın yaptı. Selin Ciğerci görkemli gelinliğiyle de göz kamaştırdı. Davet öncesi basın mensuplarıyla konuşan ünlü fenomen, gelinliğinin ağırlığının 40 kilo olduğunu söyledi. Nikah sırasında kısa bir konuşma yapan Ciğerci, “5 senedir bu anı bekliyorum. Yoklukta hastalıkta hep yanımda olan. Hayatımın en anlamlı ‘Evet’ini söylüyorum. Evet” ifadelerini kullandı.

ÜNLÜ İSİMLER AKIN ETTİ

Selin Ciğerci’nin düğününe yakın dostu Demet Akalın da eski eşi Okan Kurt’la birlikte katıldı. Alişan ve eşi Buse Varol, Işın Karaca gibi ünlü isimler de Ciğerci’yi yalnız bırakmadı. Ciğerci düğün öncesinde arkadaşlarıyla gelin odasında da bir eğlence düzenledi. Selin Ciğerci o anları ‘Her şey rüya gibi’ notuyla paylaştı.

Son güncelleme: 10:31 - 29.10.2019