Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Selma Ergeç o alışkanlığı sayesinde hasta olmuyor!
Selma Ergeç o alışkanlığı sayesinde hasta olmuyor!
Bir şampuan markasının yüzü olan oyuncu Selma Ergeç, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Emre ÇEVİK
Magazin 6 Şubat 2019 - 08:30

Ergeç bakım ve beslenme düzeniyle alakalı; “Vejeteryanım çocukluğumdan beri. Sağlıklı beslenmeye dikkat ediyorum. Daha az çöp üretiyorum. Tabii çocuk olduktan sonra ne miras bırakmak istediğinizi düşünüyorsunuz” şeklinde konuşup estetik operasyona karşı düşünceleri sorulduğunda ise; “Zaman zaman insanların hayatını değiştirecek kadar önemli müdahaleler yapılıyor. Bu zaten tartışılmaz. Güzellik için olan ise olanı muhafaza etmek. Kendi doğal güzelliğini korumak önemli. Başkasına benzemeye çalışmak daha farklı bir konu” cevabını verdi.

“BUZ GİBİ SUYLA DUŞ ALIRIM”

Öte yandan yaz kış buz gibi suyla duş aldığını belirten oyuncu; “Yıllardır yaptığım bir şey var. Genelde insanlar bunu yapmaktan kaçınıyor ama. Ben buz gibi suyla duş alırım. Bundan dolayı hasta da olmuyorum. Kışın da dahil. Kan dolaşımını hızlandırıyor. Tabii kafadan aşağıya birden su dökmemek lazım. Onun bir sırası var. Önce sağ bacak sonra sol, sonrasında sağ kol sonrasında sol kol gibi…” ifadelerini kullandı. Aynı zamanda son olarak Yaşamayanlar dizisinde yer alan Ergeç, yeni projeleri için; “Yaşamayanlar sekiz bölümlük bir projeydi. Bölümleri çektik ve bitti. Şu anda gelen senaryoları okuyup değerlendiriyorum” dedi.