Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Tahir: Ben o kadına sevdalıyım!
Sen Anlat Karadeniz 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Tahir: Ben o kadına sevdalıyım!
Sen Anlat Karadeniz dizisinin günlerdir merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz 10.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Tahir, Nefes'e olan aşkını ilan ediyor. İşte Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni fragmanı...
Magazin 24 Mart 2018 - 22:53

Sen Anlat Karadeniz 10. yeni bölüm fragmanında; Tahir itiraf ediyor: Saçından sürüklediğin kadın var ya ana ben o kadına sevdalıyım! Yapımcılığını Osman Sınav’ın yaptığı dizinin başrollerinde İrem Helvacıoğlu ile Ulaş Tuna Astepe yer alıyor. İşte yeni fragman…

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.