Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 11. yeni bölüm fragmanı geldi! Sen Anlat Karadeniz 10. son bölüm izle
Sen Anlat Karadeniz 11. yeni bölüm fragmanı geldi! Sen Anlat Karadeniz 10. son bölüm izle
Sen Anlat Karadeniz 11. yeni bölüm fragmanı geldi! Sen Anlat Karadeniz 10. son bölüm ile ATV ekranlarında yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz yayınlandığı ilk günden beri dizi tutkunlarının ilgisini çekmeyi başardı. Son bölümün ardından izleyiciler yeni bölümü merak etmeye başladı. İşte dizi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 28 Mart 2018 - 23:12

Sen Anlat Karadeniz 11. yeni bölüm fragmanı geldi! Sen Anlat Karadeniz 10. son bölümde; Tahir gemileri yakar ve onun sevdiği kadına zulmeden ailesiyle hesaplaşır. Vedat zulmedince boğazına sarılmaktadır ama öz anası, abisi yapınca gitmekten başka çaresi kalmamıştır. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Sen Anlat Karadeniz dizisi ile ilgili bilinmesi gerekenler…

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Tahir’in daha fazla canı yanmasın diye burdan götürmek için ısrar ettiği Nefes’in ise aklını kurcalayan büyük bir soru vardır. Kaleli Konağı’nda, Asiye’nin grevi vardır. Asiye, kaynanasını ve kocasını cezalandırmak için ev işleri boykotuna gider.

Ancak Mustafa’nın bütün ailesine bir sürprizi olacaktır. Vedat ise Truva atı misali kullandığı Berrak’la, şimdiye kadar ilmek ilmek hazırlandığı planını devreye sokar. Nefes’i derinden sarsacak büyük plan, nihayet başlamaktadır.

 

SEN ANLAT KARADENİZ 11. YENİ BÖLÜM FRAGMANISEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM

DİZİNİN HİKAYESİ

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Son güncelleme: 07:36 - 29.03.2018