Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 11. son bölüm izle
Sen Anlat Karadeniz 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 11. son bölüm izle
Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 11. son bölümde Tahir, Vedat'ı öldürmeye karar veriyor ve herkesle gizlice vedalaşıyor. Peki Tahir ile Nefes'in aşkı ne olacak? Sen Anlat Karadeniz yayınlandığı ilk günden beri dizi severlerin büyük bir ilgisi ile karşılaştı. İşte ayrıntılar...
Magazin 4 Nisan 2018 - 23:04

Sen Anlat Karadeniz 11. son bölüm ile ATV ekranlarında yayınlandı. Mahkemenin şiddet uygulayan bir babaya velayet vermeyeceğini bilen Vedat, Nefes’in akli dengesinin yerinde olmadığını iddia eden bir dava dilekçesi hazırlamıştır. Böylece Nefes’in şiddet iddialarını uydurduğunu kanıtlamaya çalışacaktır.

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Berrak’ın verdiği ilaç yüzünden halüsinasyonlar gören Nefes, Tahir’in zoruyla psikolojik destek almaya başlar.

Ancak bu süreçte duyduğu bir şey, Tahir’i delirtir. Artık onun için tek bir yol kalmıştır; Vedat’ı Karadeniz’e gömmek. Vedat’ı öldürmekle arasındaki tek engel ise inancıdır.

Mustafa’nın Yiğit’i kurtarmasının yankılarının sürdüğü Kaleli Ailesi için bahar erken gelmiştir. Hiçbirinin Tahir’in delice planından haberi yoktur. Tahir herkesle sezdirmeden vedalaşır.

Vedat’ı kaçıran Tahir cinayeti işleyecek midir? Tahir ve Nefes aşkı sonsuza kadar hapsolacak mıdır?

 

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ FRAGMAN


SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM

Son güncelleme: 07:24 - 05.04.2018