Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 13. bölüm 2. fragmanı yayında! Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle!
Sen Anlat Karadeniz 13. bölüm 2. fragmanı yayında! Sen Anlat Karadeniz son bölüm izle!
ATV'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 13. bölüm 2. fragmanı yayında! Yeni fragmanda Nefes'in Tahir'e keşke elimi ilk tutan sen olsaydın dediği bölüm büyük ilgi göreceğe benziyor. Yeni bölümde 'Ben o Deli Tahir'e ölürüm...'' sözü de en çok konuşulan sekanslardan. Sen Anlat Karadeniz son bölüm izleme linki de haberimizde...
Magazin 17 Nisan 2018 - 08:09

Sen Anlat Karadeniz 13. bölüm 2. fragmanı yayında! ‘Ben o Deli Tahir’e ölürüm…” cümlesi dizinin yeni tanıtımında öne çıkıyor. İşte Sen Anlat Karadeniz son bölüm izleme linki ve yeni bölümle ilgili merak edileneler…

sen-anlat-karadeniz-13-2

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Nefes çıkmaz sokakta!

Vedat’ın şikayet etmesiyle, alıkoyma ve darp suçlarından tutuklanan Tahir, o tetiği niye çekmediği konusundaki sessizliğini korumakta, Nefes’i de kendinden uzak tutmaya çalışmaktadır. Ancak Nefes’in umudu, Tahir’in inadının kırılmasına neden olur. Vedat ise, Tahir’in esaretini kendi yararına kullanmakta, yaklaşan velayet davası için şahitlerini toplamaktadır. Velayet için hamlelerini garantiledikten sonra Nefes’e teklifini yapar; Bana gel, Tahir kurtulsun. Nefes ise Tahir’in esaretiyle Vedat’ın baskısı arasında ezilmektedir. Ancak onu asıl yerle bir edecek şey, geçmişinden gelen büyük bir sırrın açığa çıkması olacaktır.

sen-anlat-karadeniz-13-2-2

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

”Ben o Deli Tahir’e ölürüm…” cümlesi yeni bölümün en dikkat çeken bölümlerinden biri oluyor. Yeni bölümde Yiğit’in geçici velayetinin de kimde kalacağı belli oluyor.

SEN ANLAT KARADENİZ 13. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

SEN ANLAT KARADENİZ 12. SON BÖLÜM İZLE