Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 13. yeni bölüm fragmanı geldi! Sen Anlat Karadeniz 12. son bölüm izle
Sen Anlat Karadeniz 13. yeni bölüm fragmanı geldi! Sen Anlat Karadeniz 12. son bölüm izle
Sen Anlat Karadeniz 13. yeni bölüm fragmanı geldi! Sen Anlat Karadeniz yayınlandığı ilk günden beri izlenme rekorları kırıyor. Sen Anlat Karadeniz'in yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor. Başrollerde ise Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu ve Mehmet Ali Nuroğlu yer alıyor. Peki Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte ayrıntılar...
Magazin 11 Nisan 2018 - 23:06

Sen Anlat Karadeniz’in 12. son bölümünde;  Vedat’ın şikayet etmesiyle, alıkoyma ve darp suçlarından tutuklanan Tahir, o tetiği niye çekmediği konusundaki sessizliğini korumakta, Nefes’i de kendinden uzak tutmaya çalışmaktadır. Ancak Nefes’in umudu, Tahir’in inadının kırılmasına neden olur. Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SEN ANLAT KARADENİZ 13. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Vedat ise, Tahir’in esaretini kendi yararına kullanmakta, yaklaşan velayet davası için şahitlerini toplamaktadır. Velayet için hamlelerini garantiledikten sonra Nefes’e teklifini yapar; Bana gel, Tahir kurtulsun.


Nefes ise Tahir’in esaretiyle Vedat’ın baskısı arasında ezilmektedir. Ancak onu asıl yerle bir edecek şey, geçmişinden gelen büyük bir sırrın açığa çıkması olacaktır.

 

SEN ANLAT KARADENİZ FRAGMAN

 

 


SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM

Sen Anlat Karadeniz dizisinde geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkı ele alınıyor.

Son güncelleme: 09:08 - 12.04.2018