Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz 14. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 13. son bölü izle!
Sen Anlat Karadeniz 14. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz 13. son bölü izle!
ATV'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 14. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Tahir, Vedat'ı Yiğit'İn önünde dövüyor. Ayrıca Tahir'in "Sendeki tüm kötü anıların yerine iyilerini koyacağım..." cümlesi de yeni fragmanın can alıcı noktası oluyor. İşte Sen Anlat Karadeniz 13. son bölü izleme linki ve yeni gelişmeler...
Magazin 24 Nisan 2018 - 08:20

Başrollerini Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın paylaşyığı Sen Anlat Karadeniz 14. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! Yeni fragmanda Vedat Tahir’den dayak yiyiyor. Fragmanda Tahir ve Nefes arasındaki keyifli anlarda büyük beğeni topluyor. İşte Sen Anlat Karadeniz 13. son bölü izleme linki ve yeni bölüme dair ayrıntılar…

sen-anlat-karadeniz-14-2

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Aşk engel tanımıyor!

Vedat, sistemli bir biçimde, tüm silahlarıyla Nefes’in üzerine gelmeye devam etmektedir. Berrak’tan sonra şimdi de Nefes’in karşısına babasını çıkarmıştır. Babasıyla tam da velayet mahkemesi sabahı karşılaşmak, Nefes’i çok sarsar ve kanında ilacın, ruhunda babasının zehriyle ilk duruşmaya çıkmak zorunda kalır. Üstüne bir de babasının bütün köye Nefes’in nikahlı kocasını bırakıp Tahir’e kaçtığını söylemesi, sadece Nefes’in değil ona destek olan insanların da zor duruma düşmesine neden olur.

Yiğit de, bu zor durumdan nasibini alır ve çocuk kalbiyle annesinden ayrılma ihtimaliyle başa çıkmaya çalışır. Vedat, hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Ama Vedat’ın anlayamadığı bir şey vardır; inanç. Nefes’in yolculuğu çok zor bir yolculuktur ama Nefes ve onun yoluna başını koyan Tahir birbirlerine inanmaktadırlar. Tahir, geçmişte Nefes’in yüreğinde açtığı yarayı, bu sefer başkalarının açtığı yarayı inancıyla iyileştirerek telafi edecektir. Deli Tahir’in akıllıca bir hamlesi, Nefes’i, bu zor yoldaki en önemli engellerden birinden kurtarır. Ama aynı Tahir’in Nefes’le Yiğit için yaptığı bir delilik, hiç beklemedikleri bir anda karşılarına çıkıp onları çok zor duruma sokacaktır.

sen-anlat-karadeniz-14-2-1


YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Sendeki tüm kötü anıların yerine iyilerini koyacağım…”

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

sen-anlat-karadeniz-14-2-3

SEN ANLAT KARADENİZ 14. BÖLÜM 2. FRAGMANI

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE